EN

אימון בקבוצת המנכ"לים של ויסטאג'

הכי עוצמתי, הכי רחוק, הכי מדויק.
ככה מנווטים להצלחה 45.000 מנכ"לים ברחבי העולם

אולי הכי נכון להתחיל מהנתונים: ארגון ויסטאג הוא רשת אימון מנכ"לים בינלאומית עם ותק של 65 שנה, עם 45.000 חברים ב-20 מדינות. הטכנולוגיה של ויסטאג' מבוססת 'חוכמת ההמון' של קהילת מנכ"לים מנוסים, והוכחה כדרך סופר יעילה להתמודדות עם אתגרים ניהוליים ומציאת פתרונות מפתיעים, יצירתיים ואפקטיביים.

האימון מתקיים בקבוצת אימון אינטימית ומגובשת למנכ"לים, המחברת אותך עם מנהיגים אחרים בתעשייה ומסייעת להתמודד עם אתגרים, לקבל החלטות חשובות ולחקור הזדמנויות עסקיות. הכל בסביבה בטוחה, במרחב מעצים ותומך, שמאפשר באמת להיחשף ולשתף בקשיים ובדילמות הניהוליות והאישיות אנשים חכמים ומנוסים הנקיים מכל אינטרס.

בישראל יש מספר קבוצות ויסטאג', וקבוצות נוספות מוקמות. בקבוצה חברים בין 10-15 מנכ"לים מתחומים שונים ומגוונים המתאמנים יחד בסביבה בטוחה ולא מתחרה, כאשר אני משמש Chair (ראש קבוצה מקצועי) הבונה ומוביל את הקבוצה. בנוסף לעבודה בקבוצה, אני מלווה כל אחד מחבריה באימון אישי אחד על אחד.


נצא למסע אימוני יוצא דופן, עם 4 מוקדי תועלות לתמיכה ולמידה

קבוצתי קבוצה מגוונת של מנכלים משלל תחומים ההופכת לסביבה תומכת, מכילה ומעודדת, שופעת אנרגיות טובות ופרגון. למנכ"לים בודדים בצמרת, קבוצת ויסטאג' היא סוג של advisory board, אנשי אמון שאפשר להתייעץ איתם בדילמות ניהוליות אינטימיות, לקבל השראה ומשוב ולהיעזר בקבלת החלטות.

אישי בנוסף לאימון בקבוצה, אעניק לך ליווי אישי צמוד. נשוחח על ההתמודדויות והמטרות, על כל מה שמאתגר, מעניין וחשוב לך, ואציע פתרונות עומק ודרכי פעולה מדויקות עבורך.

ארצי תמיכה נרחבת ברדיוס נרחב של כל המנכ"לים חברי ויסטאג' ישראל, בכל הקבוצות בארץ.

עולמי תמיכה וקשרי עסקים עם מנכ"לים בכל העולם ובנוסף, גישה חופשית לתכנים ולידע של ארגון ויסטאג' העולמי.

איך זה עובד?

נשמור על הכושר הניהולי

ניכנס לשגרת אימון קבועה ויציבה, ביום סיעור מוחות קבוצתי המתקיים אחת לחודש. מדי פעם ניפגש לאימון אישי וקרוב אחד על אחד. בנוסף, נארח בקבוצה מרצים מרתקים מתחומי מומחיות מגוונים. זו שגרת ניהול מצוינת שמבטיחה אפקטיביות ניהולית עם תוצאות ברורות ומשמעותיות.

נקבל פרספקטיבה רב ממדית

המוטו של ויסטאג': צמיחה מהירה מגיעה מנקודות מבט מגוונות. נלמד ונתקדם תוך הפריה הדדית ונטען בכל מפגש ברעיונות מעשירים ואנרגיות חדשות. הניסיון והידע של מנכ"לים מנוסים אחרים הם פנסים המאירים כל דרך וסמטה.

נפרוץ דרך בתמיכת מנכ"לים ברחבי העולם

חברות ב-Vistage מעניקה לך גישה למקורות של ניסיון, ידע וחוכמה חובקי עולם. מנכ"לים בקבוצות בינלאומיות בכל רחבי העולם מחויבים לעזרה הדדית, להחלפת ידע ולטיפוח קשרים עסקיים. עפ"י הנתונים הרשמיים של ויסטאג' העולמית, מנכ"לים חברי הארגון משיגים בממוצע צמיחה בשיעור ניכר גבוה יותר מזו של המתחרים!

נמצא את שביל הזהב

נשחרר לחצים, נרגע ונהנה ביחד, ונמצא את השביל לחיים מלאים ומאושרים בכל מישורי חייך, העסקי והאישי, העבודה והפנאי.

בוא, בואי לפגישת ניסיון. מבטיח חוויה אחרת ושונה, מאירת עיניים.

שלך, אמנון.

רוצה לשמוע עוד על המסלול האישי?

פריצת הדרך שלך מתחילה כאן ועכשיו.

1. אימון המנכ"ל זה אימון הארגון
2. אפקטיביות, חדות וגמישות
3. איזון, ביטחון ועוצמה פנימית
4. בהירות ואמונה בדרך
5. ניהול 360