EN

אימון ייחודי למנכ"לים

כשההגה בידיים שלך, טוב שיש לצדך מישהו שעוזר לנווט.

כמנכ"ל, נדרש ממך להתמודד עם הדרך בכל יום מחדש. להיות מנכ"ל ומנהיג זה מעבר לתואר או תפקיד; זו דרך חיים שדורשת מיומנות דינמית לנווט אתגרים, להניע צוותים, לעמוד ביעדים. אני מציע לך מישהו לרוץ אתו, כתף אל כתף. מאמן מנוסה וחכם שמכיר היטב את הדרך. טכנולוגיית ה'וייז' שלי מבוססת על 40 שנות ניסיון בניהול, ייזום ואימון מנכ"לים: טקטיקות, ידע וכלים מעשיים להשגת תוצאות מצוינות ומדידות. ביחד נמצא את השבילים המיוחדים לפסיעת הרגל האישית שלך, נדייק את הכיוון ונתקדם נכון ושקול, מתוך כוח פנימי ודבקות במטרה. אני מחויב כל כולי לצמיחה, לשמחה ולשלווה שלך, זמין לך בכל יום ושעה עם פתרון מעשי ועצה טובה.


למה? כי אימון מנכ"ל הוא אימון הארגון

ההתמחות שלי באימון מנכ"לים נובעת מתוך תשוקה עמוקה להשפיע. העבודה עם למעלה מ- 400 מנכ"לים ומנהלים בכירים, הוכיחה לי שמיומנויות המנכ"ל מעוררות השראה ומקדמות תרבות של פיתוח וצמיחה בארגון כולו. העצמת המנכ"ל מבטיחה את החזון הארגוני "מלמעלה למטה". זו הדרך המוצלחת והיעילה ביותר לממש את החזון האישי, הניהולי והארגוני גם יחד. מעבר לכך, למרות שהמנכ"לות היא התפקיד הקשה והמאתגר ביותר בארגון, רוב המנכ"לים נכנסים לתפקיד עם המון ידע, אך ללא הכשרה וליווי מעצים.

מוכן לצאת? מוכנה?

נסמן את הדרך

במפגש שבועי, נשוחח שיחה אמיצה, כנה ופתוחה, בלי אינטרסים ובלי עכבות, בהתאם למטרות שנגדיר ובהשראת מה שקורה בשטח ביומיום. נזהה את אתגרי הליבה, ניצור חזון אישי וניהולי, נתכנן יעדים ומשימות.

נחזק את 'שרירי המנכ"ל'

נלמד לפתח את היכולות האישיות והמיומנויות הניהוליות בעזרת כלי ניהול ומנהיגות שלא הכרת, שמתאימים ספציפית לך, יהפכו לטבע שני ויגדילו את הפרודוקטיביות שלך.

נעלה על המסלול

נלמד להסתכל פנימה, לחקור את החוזקות והנקודות לשיפור, מה מניע אותך ומה מרתיע. בתחומי העבודה ובחיים בכלל.

נסיר מכשולים

נלמד להתמקד במטרות ולתעדף משימות, לטפל בדילמות ניהוליות, להתגבר על מכשולים בלתי צפויים ולנטרל הסחות דעת.

נלמד לנהל °360

כפי הנראה, האתגר הגדול ביותר שלך כמנכ"ל, הוא מול הדירקטוריון ובעלי המניות. המשימה שלנו: להפוך את הדירקטוריון לכוח מניע ומקור תמיכה. נלמד איך לרתום את הדירקטוריון לחזון הניהולי שלך, לבנות מערכת יחסים קרובה ואוהדת עם חבריו ולחזק את תחושת השיתוף, האמון והביטחון. הערכה מצד הדירקטוריון מניבה באופן טבעי השראה והערכה מצד צוות המנהלים והעובדים כולו.

ננוע ונניע

נכיר טקטיקות מצוינות להנעה והובלה של צוות המנהלים והעובדים, להגביר את התקשורת והבהירות, לשמור ולטפח את ההון האנושי.

נשבור שיאים קטנים וגדולים

כל מפגש יניב עבורך דרך פעולה שמשיגה תוצאות מדידות ומבטיחה צמיחה עקבית. עד לאפקטיביות ניהולית מושלמת ולהישגים משמעותיים.
ולא פחות חשוב:

נעצור, ננשום ונהנה מהדרך

נמצא את שביל הזהב בין העבודה והחיים כדי לאפשר לך להגשים את עצמך במלואך, למצות את הזוגיות וההורות, ליהנות מהפנאי ולחוות שמחה וסיפוק בחייך.

אני אתך, במסירות ובנחישות, במסלול אישי או קבוצתי, כ- Chair (מוביל קבוצה) בארגון VISTAGE העולמי.

שלך, אמנון.

רוצה לשמוע עוד על המסלול לאימון בקבוצת המנכ"לים של ויסטאג' ?

פריצת הדרך שלך מתחילה כאן ועכשיו.

1. אימון המנכ"ל זה אימון הארגון
2. אפקטיביות, חדות וגמישות
3. איזון, ביטחון ועוצמה פנימית
4. בהירות ואמונה בדרך
5. ניהול 360